BAŞKAN’IN MESAJI

BAŞKAN’IN MESAJI

Dünya ve sektörler büyük bir değişim ve dönüşüm geçirmektedir. Bilgi ve teknoloji artık en güçlü değerler olarak karşımıza çıkmaktadır.  Tüketim alışkanlıkları ve tüketici talepleri de benzer şekilde büyük değişimler geçirmektedir.  Bu iki değişimi doğru şekilde değerlendirip buna uygun stratejiler geliştiren şirketler rakiplerinin bir adım önüne geçecek ve vazgeçilmez markalar haline gelecektir.

Bunun en bilinen örneği adı unutulmaya başlayan Nokia ve Nokia’nın boşluğunu dolduran Apple ve Samsung’dur. Müşteri ihtiyaçlarını ve teknolojiyi birleştiremeyen Nokia pazardan silinirken bunu doğru okuyan Apple ve Samsung sektörlerinin lider markaları olmuştur.

Biz de IsılTuz olarak Ar-Ge ve Pazar araştırmalarımızla bu dönüşümü yöneten şirketlerden olmak için yoğun çalışma içerisindeyiz. Tüm müşterilerimize değer katmak için, üretimimizi, tedarik zincirimizi ve ürün gamımızı gelecek için bugünden şekillendiriyoruz. Sağlıklı, lezzetli, doğal ve katma değerli ürün gamımızı her geçen gün geliştirerek müşterilerimize değer katmak için çalşıyoruz.

Bu bilinçle kendimize belirlediğimiz hedeflerimiz; evimizde güvenle tüketebileceğimiz ürünleri, en hızlı, en verimli, en ekonomik koşullarda, tüm tüketicilerin en kolay ulaşabileceği kanallarla müşterilerimizle buluşturmak, sektörün çıtasını yükseltmek ve sektörde Dünya’nın öncü ve en büyük kuruluşu olmaktır.

Tadınız tuzunuz dengeli, yemekleriniz lezzetli olsun…